Op. Dr. OYTUN İDİL (Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı)Op. Dr. Oytun İdil estetik cerrahi 1970, K.D.Z. Ereğli-Zonguldak doğumludur.

estetik cerrahi Tıp eğitimini İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde (1988-1994) almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlık eğitimini 1994-2000 yılları arasında Bursa Uludağ tıp fakültesi plastik cerrahi kliniğinde almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlığını tamamladıktan sonra bir süre Bursa Konur hastanesinde ve takiben Zonguldak SSK hastanesinde uzman doktor olarak bulundu.

estetik cerrahi 2004 yılından beri İstanbulda özel hekim olarak çalışmaktadır (Nisa hastanesi, Femme estetik-Ulus, Oksiart estetik merkezi-Ulus, büyükçekmece kolan hastanesi, Clinicİstanbul-Mecidiyeköy, Güngören Kolan hastanesi, Estetistanbul saç ekim, Betty beauty club)

estetik cerrahi Mesleki olarak ilgisini en çok göğüs estetiği, implantla popo büyütme, yüz estetiği, burun estetiği, erkeklerde genital estetik (penis büyütme) çekmektedir. Cerrahi dışında, ameliyatsız estetiklerden sadece dolgu ve botox enjeksiyonlarını uygulamaktadır.

estetik cerrahi İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde tıp eğitimini aldığı 1988-1994 yılları arasında amatör ve profesyonel olarak çizerlikle uğraştı (Gırgır, Fırt, Çarşaf, Pişmiş kelle, RH+, Deli dergilerinde karikatür ve çizgi roman çizdi). Bursa da bulunduğu 1994-2000 yılları arasında Bursa da bulunan ve sağlık bakanlığına broşür, film, animasyon üreten J.İ.C.A. da bazı çalışmalar (deneysel cell-animasyon, broşürlerin resimlenmesi, flip-chart resimlenmesi gibi) yaptı. 2000 yılından beri çizmeyi bırakmıştır (zaten buna vakti de yok), hobi olarak internet teknolojileri konusunda kendisini geliştirmektedir. Kozmoloji, yapay zeka ve kuantum fiziği konuları ilgisini çekmektedir.

estetik cerrahi Yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış makaleleri vardır.

estetik cerrahi Diğer web siteleri: www.kozmetikcerrahi.com, www.oytunidil.com, www.estetikpopo.com, www.estetikdudaklar.com..

estetik cerrahi Bir çok kez medyada yer almış, estetik cerrahi konusunda danışmanlık yapmıştır..

estetik cerrahi 2011 yılında kuzey kutup noktasına yapılan bir turistik-keşif gezisine katılmış ve kuzey kutup noktasına Türk bayrağı dikmiştir. Kuzey kutup noktasına turistik amaçla giden ilk Türk'tür. 2012 yılında da Antarktika'da bulunmuştur...

kuzey kutbu

kuzey kutbu

estetik cerrahi Aralık 2012, Antarktika, Zodiak botlarla kambur balinalara eşlik ederken...estetik cerrahi Temmuz 2011, kuzey kutbuna varış.....estetik cerrahi Op. Dr. Oytun İdil, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi derneğinin üyesidir. Üyelik bilgilerini okumak için tıklayınız.bacak estetiği